Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W obecnych czasach zakaz wstępu do Radia L. to wyróżnienie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest taka laska z Ruchu Narodowego. W Polsce jest aż 8 osób o nazwisku Helcyk.  Skoro nosi nazwisko niepolskie, to jak myślicie jest niemieckie, może angielskie?  :D  :D  :D   Dlaczego narodowcy nie chcą przyjęcia aż 7 tys. Chrześcijan z Erytrei?   Bo sprowadzili już milion swoich kuzynów z Ukrainy!!!   maniek powiedz o swoich kuzynach ze wschodu i wszystko będzie jasne!!! Jeszcze tylko kilka milionów i znowu będziecie reizat Lachów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej być "Idiotą w sutannie" niż Marianem Kowalskim Drogi Ojcze – Z Mądrości Syraha 31 Kto dobrodziejstwami za dobrodziejstwa odpłaca, pamięta o przyszłości, a w chwili potknięcia się znajdzie podporę. 28 Aż do śmierci stawaj do zapasów o prawdę, a Pan Bóg będzie walczył o ciebie. Marianie Kowalski – Z Mądrości Syraha 28 Na chorobę pyszałka nie ma lekarstwa, albowiem nasienie zła w nim zapuściło korzenie. 7.1 Nie czyń zła, aby cię zło nie pochłonęło. 7.2 Odstąp od nieprawości, a ona odstąpi od ciebie. 18. 25 Pamiętaj o chwili głodu, gdy jesteś w obfitości, o biedzie i niedostatku - w dniach pomyślności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
    A co ma tutaj wykształcenie do sprawy? Znam idiotkę z tytułem profesora.  
Tak, wiemy. To Twoja Matka! :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zakaz wstępu dla Mariana? czy Zakaz wstępu Marianowi? Są enklawy lubelskiego gdzie mówi się np ''Dla mnie wczoraj ukradli samochód''.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zakaz wstępu dla Mariana? czy Zakaz wstępu Marianowi? Są enklawy lubelskiego gdzie mówi się np ''Dla mnie wczoraj ukradli samochód''.
Ale zobacz... posłuchaj(?) :) , jak rozsądnie mówią Kowalski & Chojecki. Gdyby ten program pokazała ogólnopolska stacja telewizyjna, to Polacy okrzyknęliby nazajutrz Mariana Kowalskiego prezydentem, a Pawła Chojeckiego premierem. To są prawdziwi Polacy !  [media]https://www.youtube.com/watch?v=KpzQ8rwQr5g[/media]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marianowi psuje wizerunek ta grypsera... chodzi mi o takie powiedzonka z kręgu żulików "chodzić/podawać na psiarnię", "w du*** był i gówno widział". Jego poglądy na 5. , ale to... mnie odpycha, czuję się zażenowana i wstydzę się polecać tego polityka znajomym i rodzinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Kowalski ma rację!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Kowalski ma rację!!!!!!!!
Ma rację... tylko ta grypsera mnie odpycha i te seksualne porównania ostatnio dość częste. Przypomina mi w takich momentach jurnych osiłków spod sklepu na wsi, a nie polityka. Tyle w temacie :) I to tyle też... no nie, niech tam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...